we are a creative design studio

QUALITY IS NOT AN ACT,
IT IS A HABIT

WARSTAC - WARRIOR SHOOTING & TACTICAL CENTRE OBJAVUJ KURZY

ABOUT

VICTORIOUS WARRIORS WIN FIRST AND THEN GO TO WAR!!!

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI OBRANNOU A ÚTOČNOU STREĽBOU?

ŽIADNY!

STREĽBA JE LEN STREĽBA A SO ZBRAŇOU PRICHÁDZA ZODPOVEDNOSŤ!

Vedie sa veľa diskusií ohľadom rozdielu medzi obrannou a útočnou streľbou.
Tieto diskusie sú založené na názore, že keď ste „zaskočení“, budete reagovať alebo sa správať rozdielne v porovnaní s tým, keď ste „pripravení“ alebo očakávate akciu. 

Vo WARSTAC Vám nehovoríme ako budete reagovať keď budete „zaskočení“ a ako sa z toho prekvapenia dostať k obranným stratégiám.

Vo WARSTAC neobhajujeme pudovú streľbu ako prejav oneskorenej reakcie a nevyužívame ju ako „prechod“ z obrany k organizovanému útoku.

Vo WARSTAC vieme, že keď trénuješ naozaj dôsledne, technicky, takticky, mentálne, fyzicky a vizuálne reaktívnu streľbu, tak nie je žiadny rozdiel medzi obrannou a útočnou streľbou.

Vo WARSTAC vieme, že ak spracuješ situáciu a zameranie sa na úlohu pod tlakom situácie, potom pracuješ na úrovni inštinktu a dokážeš zvládať a zvládnuť aj tie najkrízovejšie situácie, a to bez rozdielu a diskusie. 

Hovoríme tomu WARSTAC TRAINING CONCEPT, v ktorom začínate pracovať a zvládať detaily, neskôr už budete pracovať na úrovni princípov a v poslednej úrovni už pracujete, a to či už technicky, tak aj takticky na úrovni inštinktu. Mantinely výcviku a vášho progresu neexistujú. Je len situácia a jej dynamickosť. 

TOTO JE WARSTAC!

QUALITY IS NOT AN ACT, IT IS A HABIT!

V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať.
Ďakujeme za Vašu správu.

Člen nášho tímu Vás bude kontaktovať v čo najkratšom čase.

Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a vzťahujú sa na neho Zásady ochrany súkromia * a zmluvné podmienky*spoločnosti Google.