we are a creative design studio

QUALITY IS NOT AN ACT,
IT IS A HABIT

COMMUNITY THAT OFFERS YOU MORE!!! OBJAVUJ KURZY

SERVICES

Spoločnosť WARSTAC sa zaoberá komplexnou realizáciou výcvikových programov, streleckých a taktických kurzov, seminárov a školení, a to aj podľa konkrétnych požiadaviek koncového klienta. WARSTAC sa taktiež zaoberá aj mentálnym koučingom, mentoringom a bezpečnostným poradenstvom pre cestovanie do krízových oblastí celého sveta.

WARSTAC štandard

Variabilita a flexibilita tréningových metód a postup pri všetkých výcvikových programoch, kurzoch, seminároch a školeniach, ako aj individuálny prístup ku klientom, či už k jednotlivcom, k skupinám a spoločnostiam je štandardom WARSTAC.

Naša spoločnosť,
pri realizácii všetkých poskytovaných služieb, dôsledne dbá na ochranu osobnosti, ochranu osobných údajov klienta, na vážnosť, dôstojnosť a česť klienta, ako aj na ochranu obchodného tajomstva a taktiež v potrebnom rozsahu spolupracuje s príslušnými orgánmi štátnej správy SR a dôsledne dodržiavame všetky právne predpisy, opatrenia a rozhodnutia kompetentných štátnych orgánov SR.
Test streleckých schopností - Screening Qualification Exercises
Súkromné kurzy a kurzy podľa požiadavky
Obrana pred aktívnym strelcom
Team Building
Workshops
V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať.
Ďakujeme za Vašu správu.

Člen nášho tímu Vás bude kontaktovať v čo najkratšom čase.

Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a vzťahujú sa na neho Zásady ochrany súkromia * a zmluvné podmienky*spoločnosti Google.