we are a creative design studio

Kurzy

Tactical Apparel and Gear Selection Tactical Apparel & Gear Selection: Mission and Seasonal Considerations Výber oblečenia a výstroje - taktické nasadenie a prežitie v rôznych podmienkach
Výber oblečenia a výstroje - taktické nasadenie a prežitie v rôznych podmienkach
  • Úroveň kurzu: Level 1
  • Dĺžka trvania: 6 hodín
  • Miesto konania: Zatiaľ neznáme

CENA: 100 €

Tento kurz je zameraný na problematiku výberu správneho oblečenia a taktickej výstroje, a to ako pri plnení rôznordých misií, tak aj počas BLACKOUTU a v neposlednom rade aj v závyslosti od ročného obdobia a počasia.

Nejedná sa len o problematiku, výstroj, oblečenie, výzbroj a podporný materiál z pohľadu armády a špeciálnych síl, ale kurz vám dá celkový pohľad a informácie, ktoré vám pomôžu v každodennom živote, na turistike, na strelnici ..., a v neposlednom rade vám objasnia aj problematiku materiálu a krízových situácií (HOME DEFENSE, BLACKOUT, ACTIVE SHOOTER,...).

Samotný kurz a tématika kurzu je rozdelený do štyroch výukových línií, a to:

1.:

PREŽITIE / SPLNENIE MISIE: oblečenie, EDC, Battlebelt, IFAK, hydratácia, munícia, ochranné pomôcky.

2.:

BOJ / BLACKOUT: LBV, Chestrig, PlateCarrier, helma, pokročilé ochranné pomôcky.

3.:

UDRŽANIE ČINNOSTI: batoh, prepravný materiál, špeciálne zbraňové systémy.

4.:

OSTATNÁ VÝSTROJ, VÝBAVA A PODPORNÝ MATERIÁL: jedná sa o odporúčanú výstroj, ktorá má opodstatnenie v rôznych krízových sizuáciách - Home Defense, zázemie a obydlie, chaty, ..., ako je rôzne lezecké vybavenie, GOBAG, zásoby jedla, vody, munície, PHM,... .


V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať.
Ďakujeme za Vašu správu.

Člen nášho tímu Vás bude kontaktovať v čo najkratšom čase.

Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a vzťahujú sa na neho Zásady ochrany súkromia * a zmluvné podmienky*spoločnosti Google.