we are a creative design studio

Kurzy

CQB kurzy WARSTAC GOING DARK WARSTAC GOING DARK - Part Two
WARSTAC GOING DARK - Part Two
  • Úroveň kurzu: Private and Custom Training
  • Dĺžka trvania: 19 hodín
  • Miesto konania: Zatiaľ neznáme

CENA: 320 €

Vitajte na kurze WARSTAC GOING DARK - Part Two

Kurz je na pozvánky, ale POZOR:

⚠️Príslušníci OSSR a PZ SR, týmto vás informujeme, že kurz WARSTAC GOING DARK - Part Two je  otvorený pre vašu účasť 🤝 a vaša účasť na týchto kurzoch nie je pre vás obmedzená žiadnou úrovňou obtiažnosti‼️

Tešíme sa na vašu účasť a veríme, že tieto kurzy budú prínosom pre vášu profesionálnu kariéru a pracovný rast ⚔️ .

“ČESŤ A SLÁVA”

Tento kurz predstavuje jedinečnú príležitosť pre účastníkov začleniť sa do sveta špeciálnych operácií a priamych akcií. Naši inštruktori sú bývalí operátori špeciálnych síl, ktorí disponujú bohatými skúsenosťami v oblasti Direct Actions (DA), CT - Counter Terrorism (protiteroristické operácie) a Close Quarters Battle (CQB/VCQB).

Hlavným cieľom tohto kurzu je poskytnúť vám praktické zručnosti a teoretické znalosti potrebné na úspešné vykonávanie misií, ako sú záchrany rukojemníkov, neutralizácia hrozieb od nepriateľských jednotiek (Bad Guys) a ďalšie kritické úlohy, s ktorými sa stretávajú operátori špeciálnych síl pri plnení svojich úloh vrámci nočných operáciách.

Študenti sa budú učiť taktické manévre, správne postupy pri CQB / VCQB operáciách a ako účinne spolupracovať v tíme, a to všetko aj spôsobom 3D-Scenárových cvičení, ktoré vám nasimulujú a maximálne priblížia reálnu situáciu. 

Naši inštruktori majú neoceniteľné skúsenosti z praktických misií a budú s vami zdieľať svoje know-how a taktické “triky”. Budete sa zapájať do simulovaných situácií, kde budete musieť rýchlo a presne reagovať na komplexné situácie, aby ste dosiahli svoje ciele.

WARSTAC GOING DARK - Part Two je kurzom, ktorý poskytuje najvyššiu úroveň prípravy pre tých, ktorí sa chcú stať odborníkmi v oblasti Direct Actions a CQB.

Ak ste pripravení na výzvu a chcete rozvinúť svoje schopnosti v tomto obore, neváhajte a pridajte sa k nám na tejto vzrušujúcej ceste do sveta špeciálnych operácií.

Počet výstrelov:

  • 223: 400 ks.,
  • 9 mm: 250 ks.,

Full Gear ( helma - možnosť zapožičať, nosič plátov, battle belt, NVG - možnosť zapožičať - 150.-E,...). 

V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať.
Ďakujeme za Vašu správu.

Člen nášho tímu Vás bude kontaktovať v čo najkratšom čase.

Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a vzťahujú sa na neho Zásady ochrany súkromia * a zmluvné podmienky*spoločnosti Google.