we are a creative design studio

Kurzy

Kurzy streľby Kurzy streľby - pištoľ a puška Prechod z pušky na pištol v streleckých situáciách - Level 1
Prechod z pušky na pištol v streleckých situáciách - Level 1
  • Úroveň kurzu: Level 1
  • Dĺžka trvania: 6 hodín
  • Miesto konania: Zatiaľ neznáme

CENA: 160 €

Pod vedením bývalého príslušníka špeciálnych síl ponúka tento kurz komplexné školenie v oblasti taktických a technických postupov po streľbe a eliminácii hrozby pomocou pištole, vrátane návratu k používaniu pušky v boji.

Strelecký kurz, ktorý zahŕňa výučbu prechodu zo streľby z útočnej pušky na streľbu z pištole v prípade závady na puške, je vynikajúcou možnosťou na zlepšenie zručností a taktiky pri bojových situáciách. 

Počas kurzu budú študenti naučení efektívne prechádzať z používania útočnej pušky na pištolu a zvládať situácie, keď dôjde k poruche na puške. Budú sa tiež učiť taktickým a technickým postupom po streľbe, čo zahŕňa elimináciu hrozby pomocou pištole a následný návrat pušky do prevádzkyschopného stavu.

Inštruktor, ktorý má skúsenosti zo špeciálnych síl, prinesie do kurzu bohaté know-how a praktické skúsenosti, ktoré pomôžu študentom získať dôležité zručnosti pre takéto situácie. 

Počas kurzu sa študenti podrobne oboznámia s rôznymi taktikami, technikami a postupmi, ktoré sú špecifické pre prechod zo streľby z pušky na streľbu z pištole a následné zvládnutie situácie.

Tento kurz je otvorený pre civilných záujemcov, ale je aj skvelou príležitosťou pre vojenských a taktických profesionálov, ktorí chcú rozšíriť svoje znalosti a zručnosti vo streleckom a taktickom výcviku. Prináša užitočné informácie, ktoré môžu pomôcť pri zvládaní náročných situácií na bojisku a zvýšení celkovej schopnosti reagovať na neočakávané udalosti.

Kurz je otvorený pre absolventov kurzov:

Pištoľ - bojový pohyb a streľba - Level 3,

Puška - bojový pohyb a streľba - Level 3.

Počet nábojov:

.223 Rem.: 250 ks.,

9 mm: 100 ks.,

V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať.
Ďakujeme za Vašu správu.

Člen nášho tímu Vás bude kontaktovať v čo najkratšom čase.

Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a vzťahujú sa na neho Zásady ochrany súkromia * a zmluvné podmienky*spoločnosti Google.