we are a creative design studio
Zajatie - Level 2 - 3D Scenario
  • Úroveň kurzu: Level 2
  • Dĺžka trvania: 7 hodín
  • Miesto konania: Zatiaľ neznáme

CENA: 150 €

Vstúpte do sveta extrémnych výziev a zážitkov, ktoré prekonajú vaše hranice! Pridajte sa k nášmu kurzu zajatia, ktorý vám ponúka jedinečnú príležitosť zažiť to, čím prechádzajú vojaci pri výbere do špeciálnych jednotiek.

Naše intenzívne cvičenia a simulácie vás prenesú do realistického prostredia, v ktorom budete musieť využiť svoje fyzické, mentálne a taktické schopnosti na maximum. Budete sa učiť taktiky a techniky zatýkania, vypočúvania a manipulácie s rukojemníkmi pod vedením skúsených inštruktorov s bohatými skúsenosťami zo špeciálnych operácií.

V rámci kurzu budete podrobení náročným situáciám, ktoré vám umožnia získať lepšie porozumenie vytrvalosti, rozhodnosti a tímovej spolupráce. Budete mať príležitosť rozvíjať svoje schopnosti v rámci rôznych scénarov a praktických cvičení, ktoré vám pomôžu zlepšiť sa v oblasti strategického myslenia a rýchleho rozhodovania.

Pripravte sa na intenzívny tréning, ktorý vás posunie na hranice vašich schopností a umožní vám zažiť ten pocit jednoty, ktorý majú vojaci pri výbere do 5. pluku špeciálneho určenia. 

Kurz zajatia je aj jedinečnou príležitosťou pre tých, ktorí sa chcú vyrovnať s extrémnymi situáciami a zdokonaliť svoje zručnosti a vedomosti v oblasti taktiky a obrany.

Pripojte sa k nášmu kurzu zajatia a prekonajte svoje limity. Získajte zážitky a poznatky, ktoré vám poskytnú náhľad do sveta špeciálnych jednotiek a posilnia vašu odhodlanosť a vytrvalosť. 

Zaujmite svoje miesto medzi elitou a staňte sa skutočným hrdinom!

Zvýšte svoju sebadôveru a schopnosť konať v stresových situáciách!!!

Reálna simulácia zajatia a zajateckého prostredia, výpočúvania a nátlaku.

Pohodlné a staré oblešenie.


  • Praktický a vysoko-intenzívny 3D scenárový kurz
V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať.
Ďakujeme za Vašu správu.

Člen nášho tímu Vás bude kontaktovať v čo najkratšom čase.

Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a vzťahujú sa na neho Zásady ochrany súkromia * a zmluvné podmienky*spoločnosti Google.